Do strony głównejBiuletyn Informacji Publicznej
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu

Osiągnięcia w konkursach międzyszkolnych
rok szkolny 2015/2016

 

Jesteśmy z nich dumni !

 

Lp.

Nazwa konkursu

Imiona i nazwiska uczniów, klasa

Zajęte miejsce/ tytuł

1.

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowym z Przyrody

Kornelię Kiełczewską 6c

laureat

Wiktorię Serwatka  6c

laureat

Kinga Czyżewska 6c

finalista

Bartosz Babiński 6c

finalista

2.

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowym z Matematyki

Wiktoria Serwatka  6c

finalista

3.

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Archimedes Plus

Jakub Bugała 5a

laureat I stopnia                z wyróżnieniem

Bartosz Babiński 6c

laureat I stopnia               z wyróżnieniem

Filip Dąbkowski 3b

laureat I stopnia

Magdalena Szyszkowska 4b

laureat I stopnia

Wiktoria Serwatka 6c

laureat I stopnia

Julia Szostak 4a

laureat II stopnia

Jarosław Bakłażec  6c

laureat II stopnia

Anna Maria Zielińska 4a

laureat III stopnia

Paweł Pawlik kl. 6a

laureat III stopnia

Wiktoria Siwek 3a

laureat IV stopnia

Antonina Grądzka 3b

laureat IV stopnia

Aleksandra Borkowska 3b

laureat IV stopnia

Dawid Węgrowski 3b

laureat IV stopnia

Weronika Stupak 4b

laureat IV stopnia

Katarzyna Różańska 6c

laureat IV stopnia

Jakub Chodorowski 3b

laureat V stopnia

Krzysztof Kondracki kl. 5a

laureat V stopnia

Sebastian Pałamarczuk kl. 6b

laureat V stopnia

Aleksandra Mickiewicz kl.6c

laureat V stopnia

4.

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Polonica.Plus. 

 

Weronika Stupak 4 b

laureat III stopnia

Wiktoria Archacka 4 b

laureat IV stopnia

Patrycja Stielow 4a

laureat V stopnia

Jakub Bugała klasa V a

laureat V stopnia

5.

Międzyszkolny Konkurs "Afternoon Tea"

Kinga Czyżewska 6c

II

Jakub Górski 6c

III

6.

aleMĄDRALE

Kornelia Kiełczewska 6c

Wiktoria Serwatka 6c

Jakub Bugała 5a

Aleksandra Dźwilewska 5a

Patrycja Stielow 4a

Julia Szostak  4a

SUPERTALENT

7.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski ,,Jesień w poezji dziecięcej oraz wybrane utwory Marii Konopnickiej" 

Antonina Kaczmarczyk 2 b

I

8.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Historia Polski słowem, pieśnią i pędzlem opowiedziana"  

Wiktoria Turżonek 6c

II

9.

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Święto Nauki"

Jakub Bugała 5a

III

Krzysztof Kondracki 5a

III

10.

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Sudoku"

Katarzyna Różańska 6c

I

11.

IV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Zaczarowany świat poezji Marii Konopnickiej"

Kornelia Kiełczewska 6c

wyróżnienie

Wiktoria Serwatka 6c

wyróżnienie

12.

Konkurs wiedzy z okazji Dnia Ziemi. 

Kornelia Kiełczewska 6c

III

13.

Międzyszkolny Konkurs Polonistyczny "Łamigłówki bez klasówki"

Aleksandra Herbszt 4 a

Patrycja Stielow 4 a

III

14.

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Łamigłówki bez klasówki"

Ania Zielińska 4a

Weronika Stupak 4b

II

15.

Powiatowy konkurs recytatorski poezji regionalnej  "Cudze chwalicie, swego nie znacie"

Wiktoria Serwatka 6c

III

16.

"Ełk - Perła Mazur"

Kornelia Kiełczewska 6c Bartosz Babiński 6c

Aleksandra Mickiewicz 6c

II

17.

IX Potyczki Ortograficzne

Kinga Czyżewska 6c

II

18.

Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Kornelia Kiełczewska 6c

Wiktoria Serwatka 6c

Jakub Górski 6c

Samuel Chodorowski 5b

III

19.

"Złota Nutka"

Magdalena Kruszewska 6c

wyróżnienie

20.

"Śpiewająca Polska"

chór szkolny

Srebrne Pasmo

21.

Konkurs Anglojęzycznej Piosenki Świątecznej "Christmas Time"

Magdalen Kruszewska 6c

II

22.

Mistrzostwa Ełku "Trójek" Siatkarskich

Malinowski Mikołaj 5b

Kular Kamil 5a

Liszewski Kamil 5b

Finfando Łukasz 5b

Wasilewski Damian 5a

Rydzewski Jakub 5a

Orchowski Michał 5b

Zemke Jakub 5a

III

23.

Turniej piłki ręcznej chłopców 

Jakub Dziekoński 6c

Jakub Świrydowicz 6c

Bartosz Kalicki 6c

Piotr Karpuk 6a

Sebastian Borkowski 6b

Jakub Rydzewski 5a

Kamil Kular 5a

Mikołaj Malinowski 5b

Kamil Liszewski 5b

Jakub Kubicki 4b

III

24.

BIEG PAPIESKI

Szostak Julia 4a

II

Turżonek Wiktoria 6c

II

Kondracki Krzysztof 5a

II

Kalicki Bartosz 6c

III

25.

Turniej Akademii Siatkarskich SOS klas 6

Piotr Karpuk 6a

Jakub Dziekoński 6c

Bartosz Kalicki 6c

Jakub Świrydowicz 6c

III

26.

Międzyszkolny Turniej Siatkarskich "Dwójek"

Oliwia Kalinowska 4b

Wiktoria Markowska 4b

II

27.

Międzyszkolny Turniej   Siatkarskich "Trójek"

Kleszczewska Oliwia 5b

Sulewska Łucja 5a

Petruczenko Malwina 5b

Borowik Lena 5b

II

28.

Międzyszkolny Turniej  Siatkarskich "Czwórek"

Czyżewska Kinga 6c

Serwatka Wiktoria 6c

Różańska Katarzyna 6c

Górska Gabriela 6c

Kruszewska Magdalena 6c

II

29.

Indywidualne Mistrzostwa Ełku SZS Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym



Gabriela Ziarko 5b

I

Elżbieta Prostko 3b

II

Lena Borowik 5b

III

Mikołaj Malinowski 5b

I

Wojciech Gajewski 4b

II

Hubert Wybranowski 4b

III

30.

Drużynowe Mistrzostwa Ełku SZS Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym

 

drużyna dziewcząt:

Gabriela Ziarko 5b

Lena Borowik 5b

Elżbieta Prostko 3b

Małgorzata Jaroma 6b

Amelia Złotocha 4a

Julia Szostak 4a

Julia Jaroma 3b

I

drużyna chłopców:

Mikołaj Malinowski 5b

Wojciech Gajewski 4b

Hubert Wybranowski 4b

Krzysztof Kondracki 5a

Kamil Liszewski 5b

Jakub Zemke 5a

Dawid Popowski 4b

Adam Orzechowski4b

I

 

 

Zobacz też: Osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015
Zobacz też: Osiągnięcia w roku szkolnym 2012/2013
Zobacz też: Osiągnięcia w roku szkolnym 2010/2011
Zobacz też: Osiągnięcia w roku szkolnym 2009/2010
Zobacz też: Osiągnięcia w roku szkolnym 2008/2009
Zobacz też: Osiągnięcia w roku szkolnym 2007/2008
Zobacz też: Osiągnięcia w roku szkolnym 2006/2007
Zobacz też: Osiągnięcia w roku szkolnym 2005/2006

 

sp9_banerd

Elknet - sponsor stronyZgłoś anonimowo nielegalne treści w sieci

© Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku