Lp. |
Nazwa konkursu |
Imiona i nazwiska uczniów |
Zajęte miejsce |
KLASY I - III |
1. |
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego |
Karolina Klimowicz kl. III b |
I |
2. |
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny |
Katarzyna Wasilewska kl. III c |
II |
3. |
Międzyszkolny Konkurs "Mądra Główka" |
Anna Domitrz kl. III b |
III |
4. |
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny |
Karolina Klimowicz kl. III b |
II |
Katarzyna Wasilewska kl. III c |
III |
5. |
Międzyszkolny Konkurs "Europa
moich marzeń - moi europejscy przyjaciele" w kategorii
wiersz |
Mateusz Lewoc kl. III b |
I |
Jędrek Pliszczak kl. III b |
III |
w kategorii plastycznej |
Ola Basiewicz kl. II b |
I |
Amelia Karwowska kl. II b |
II |
Natalia Wasilewska kl. II b |
III |
Anna Malinowska kl. II c |
wyróżnienie |
6. |
Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny
"Śmieciosztuka. Ozdoba na każdą okazję" |
Agata Dziekońska kl. II a |
I |
Danuta Stępińska kl. II a |
II |
KLASY
IV - VI |
1. |
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny
|
Daniel Zapilaj kl. VI a |
I |
Urszula Lewoc kl. IV c |
III |
2. |
XXIII Olimpiada Promocji Zdrowego
Stylu Życia |
Joanna Żelachowska VI a |
I |
Marta Zajkowska VI b |
II |
3. |
Konkurs recytatorski "Różowa szybka" |
Jacek Brzozowski VI b |
I |
4. |
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas 6. |
Maciej Pawłowski VI b |
I |
5. |
Wojewódzki Etap Konkursu Matematycznego dla uczniów
Szkół Podstawowych |
Paweł Jarosławski VI b |
laureat |
6. |
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny
"Łamigłówki bez klasówki" |
Drużyna:
Jakub Szkatuła IV c
Ola Małachwiej IV b
Mateusz Lutow IV d |
II |
7. |
Konkurs historyczno - polonistyczny
"O laur olimpijski" |
Drużyna:
Anna Sulima V d
Damian Eksterowicz V d
Maciej Mioduszewski V c, |
II |
8. |
IX edycja "Śmieciokonkursu" w kategorii:
wiersz |
Urszula Lewoc IV c |
III |
w kategorii plastycznej |
Urszula Lewoc IV c |
wyróżnienie |
Marysia Zajkowska IV c |
wyróżnienie |
Mateusz Kalisz IV d |
wyróżnienie |
Paulina Klepadło IV d |
wyróżnienie |
9. |
Międzyszkolny konkurs ekologiczny
"Z ekologią za pan brat" |
Drużyna:
Magda Jachimowicz VI b
Martyna Kowalska VI b
Katarzyna Czalej VI b
Agata Gołaszewska VI b
Kaja Lewandowska VI b |
III |
10. |
Międzyszkolny Konkurs Recytatorsko-Plastyczny
"Mój ulubiony wiersz J. Brzechwy lub J. Tuwima". |
Urszula Lewoc kl. IV c |
wyróżnienie |
Anna Sulima kl. V d |
wyróżnienie |
11. |
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
"Kangur" |
Paweł Jarosławski VI b |
wynik
bardzo dobry |
Maciej Pawłowski VI b |
wynik
bardzo dobry |
Piotr Barciński VI b |
wynik dobry |
Grzegorz Zapert V d |
wynik dobry |
Marcin Cendrowski V d |
wynik dobry |
Dariusz Siedlecki V a |
wynik dobry |
Jakub Szkatuła IV c |
wynik dobry |
Bartek Podpirko IV b |
wynik dobry |
Kacper Kowalczyk IV d |
wynik dobry |
12. |
Konkurs matematyczny "Oxford
- Test" |
Jakub Szkatuła IV c |
wynik
bardzo dobry |
Grzegorz Zapert Vd |
wynik
bardzo dobry |
Jakub Jankowski VI d |
wynik
bardzo dobry |
Piotr Barciński VI b |
wyróżnienie |
Adam Zaręba VI d |
wyróżnienie |
Ola Małachwiej IV b |
wyróżnienie |
Urszula Lewoc IVc |
wyróżnienie |
Bartłomiej Podpirko IV b |
wyróżnienie |
Marcin Cendrowski V d |
wyróżnienie |
Dariusz Siedlecki V a |
wyróżnienie |