Sukcesy sportowe

Uczniowski Klub Sportowy "Konieczki"

Sukcesy - Lekkoatletyka

Dnia 7.05.2015r brali¶my udział w Czwórboju lekkoatletycznym. Każdy z zawodników wzi±ł udział w czterech konkurencjach: biegu na 60m, rzucie piłeczk± palantow±, skoku w dal, biegu na 600m (dziewczęta) i 1000m (chłopcy). Nasza ekipa zajęła V miejsce. Skład drużyny: A. ¦leszyńska, E. Malinowska, Z. Czalej, G. Brzezińska, W. Tyszkiewicz, W. Kowalewska, M. Żuk; P. Karpuk, B. Kalicki, P. D±bkowski, J. Oszmian, S. Borkowski, B. Machnik, P. Mikołajczyk. zdjęcia

Dnia 16.04.2015r brali¶my udział w drużynowych biegach przełajowych, które odbyły się na Plaży Miejskiej. Nasz± szkołę reprezentowały drużyny z klas 4oraz z klas 5, w składzie: L. Nikonowicz, A. Karwacka, Ł. Sulewska, M. Petruczenko, A. Kowalewska, W. Waszkiewicz, J Rydzewski, K. Kondracki, M. Malinowski, Ł. Finfando, K. Surynt; K. Ratyńska, K. Czyżewska, G. Górska, N. Kołakowska, K. Różańska, W. Turżonek, P, Karpuk, B. Machnik, B. Babiński, B. Kalicki, M. Wojciukiewicz.
Nasze ekipy spisały się bardzo dobrze – w swoich grupach wiekowych zajęły: klasy 5 – II miejsce, klasy 4 – III miejsce. zdjęcia

30.09.2014r brali¶my udział w pierwszych w tym roku szkolnym zawodach sportowych. Na plaży miejskiej odbyły się Sztafetowe biegi przełajowe. Trasa nie była łatwa – piach, wiraże wzniesienia. Dziewczęta musiały pokonać trasę 600m, chłopcy natomiast dystans 800m. Nasza szkoła w rywalizacji tej zajęła IV miejsce.
Drużyna dziewcz±t: Malinowska Eliza, Kulesza Joanna, Jakubowska Aleksandra, Jasińska Julia, Czalej Zofia, Różańska Katarzyna, Górska Gabriela, Turżonek Wiktoria, Serwatka Wiktoria, Czyżewska Kinga, Petruczenko Malwina, Ratyńska Klaudia, Sulewska Łucja.
Drużyna chłopców: Oszmian Jacek, D±bkowski Piotr, Sobczyk Szymon, Karpuk Piotr, Machnik Bartłomiej, Kalicki Bartosz, Wojciukiewicz Maciej, Borkowski Sebastian, Wasilewski Damian, Rydzewski Jakub, Kular Kamil, Kondracki Krzysztof.zdjęcia

Dnia 3.10.2013r na plaży miejskiej odbyły się sztafetowe biegi przełajowe. Zajęliśmy VI miejsce. Nasz± szkołę, w kategorii chłopców, reprezentowali: z kl 4b – Bruszewski Kacper, Godlewski Tomasz; z kl 4c – Kalicki Bartosz; z kl 5a – Oszmian Jacek; z kl 5b – D±bkowski Jan; z kl 6b – Olszewski Cezary, Szałaj Daniel, Wilczyński Wojciech, Aleszczyk Andrzej; z kl 6c – Scech Mikołaj. zdjęcia

Dnia 10.05.2012r na stadionie odbył się Trójbój lekkoatletyczny. Zawodnicy startowali w 3 konkurencjach: bieg na 60m, rzut piłeczk palantow±, bieg na 300m. Nasz± szkołę reprezentowała ekipa z klas 4: Karolina Graczyk, Weronika Kretowicz, Aleksandra Kulesza, Wiktoria Opacka, Agnieszka Mirkowicz; Mikołaj Scech, Cezary Olszewski, Daniel Szałaj, Mateusz Kozłowski, Bartłomiej Warsiewicz, Jakub Kuprewicz. Wśród dziewcz±t najwięcej punktów zdobyła Weronika Kretowicz (106p), a wśród chłopców Mikołaj Scech (92p). Ostatecznie nasza szkoła uplasowała się na V pozycji – dziewczęta i na VII – chłopcy. format pdf

Dnia 27.04.2012r odbył się Czwórbój lekkoatletyczny, w kategorii dziewcz±t i chłopców. Do zawodów zgłosiło się 7 szkół podstawowych. Dziewczęta zajęły VII, a chłopcy VI miejsce. Skład drużyny: Aleksandra Buźniak, Emilia Rowek, Paulina G±siewska, Elwira Faliszewska, Julita Ciborowska, Weronika Dmowska, Kamila Morzy; Drużyna chłopców: Jan D±bkowski, Szymon Kalinowski, Hubert Kiełbasiński, Dawid Kular, Jakub Wielgat, Konrad Zacharewicz.

Dnia 19.04.2012r nasza szkoła brała udział w drużynowych Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się na Plaży Miejskiej. W zawodach wystartowały 3 drużyny z naszej szkoły, z poziomu klas 4, 5 i 6. Każda ekipa składała się z 10 zawodników (5 dziewcz±t + 5 chłopców). Dobrze spisały się klasy 4 i 6, zajmuj±c w swoich kategoriach wiekowych, analogicznie, III i II miejsce. W kategorii klas 5, zajęliśmy VI lokatę. Ostatecznie, w klasyfikacji generalnej, nasza szkoła wywalczyła IV miejsce. Skład drużyn: - kl. 4 – Justyna Bukowska, Martyna Strugała, Marta Grzybowska, Weronika Kretowicz, Karolina Graczyk, Wiktoria Opacka, Mikołaj Scech, Filip, Kobeszko, Jakub Kuprewicz, Mateusz Kozłowski, Daniel Szałaj, Cezary Olszewski; - kl. 5 – Wiktoria Opońska, Wiktoria Święcińska, Julita Ciborowska, Oliwia Łukomska, Weronika Dmowska, Maja Popowska, Anna Niedźwiecka, Kacper Czerwiński, Michał Radziewicz, Dawid Kular, Mateusz D±bkowski, Patryk Pyczkowski, Tomasz Prostko; - kl. 6 – Aleksandra Buźniak, Anna Czalej, Estera Czalej, Emilia Rowek, Paulina G±siewska, Elwira Faliszewska, Jakub Wielgat, Karol Sierocki, Jan D±bkowski, Mateusz Niczewski, Konrad Zacharewicz, Ernest Pudlis.

III miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych (klasy IV, V, VI) - Ełk, 03.04.2008

II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych (klasy IV) - Ełk, 03.04.2007

I miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców klas VI - Ełk, 05.2005