Do strony głównejBiuletyn Informacji Publicznej
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu

RADA PEDAGOGICZNA rok szkolny 2016/2017

Wychowanie przedszkolne:

1. Rzeniewicz Barbara

 

 

Edukacja wczesnoszkolna:
1. Basiewicz Renata

2. Gromada Jolanta
3. Przybył Małgorzata Elżbieta

4. Sierzputowska Agnieszka
5. Witkowska Wiesława

 

Język polski:
1. Dardzińska Barbara Maria
2. Chmielecka Anna Marta
3. Lewoc Anna
4. Przekop Ewa
5. Makarewicz Beata
6. Romanowicz Krzysztof

 

 

Język angielski:
1. Gilewska Agnieszka
2. Rafałowska Elżbieta
3. Kotarska Joanna
4. Ołdak Dorota
5. Komar Wiktoria
6. Kuligowska Aneta Sylwia

 

 

Język Niemiecki:
1. Kolenda Ewa

Historia WOS:
1. Zdanowski Andrzej Henryk
2. Lewoc Anna
3. Przekop Ewa
4. Halec Ilona
5. Kacprowska Joanna

Przyroda Biologia:
1.Grabowska Ewa Jadwiga
2. Żukowska Jolanta

 

 

Geografia:
1. Gryszko Marzena Dorota

2. Pudlis Beata Iwona

 

 

Fizyka:
1. Grońska Małgorzata

 

 

Chemia:
1. Obuchowicz-Godzieba Elżbieta

2. Bonowicz Grażyna

 

Matematyka:
1. Barcińska Grażyna
2. Zgódka Joanna
3. Masłowski Stanisław
4. Karanowska Agnieszka
5. Dracewicz Monika

Zajęcia komputerowe:
1. Masłowski Stanisław
2. Zapert Roman

Zajęcia techniczne:
1. Kowalik Katarzyna

 

Muzyka:
1. Nartowicz Anna Elżbieta
2. Klauza Beata

Plastyka:
1. Nartowicz Anna Elżbieta

Wychowanie fizyczne:
1. Markowska Dorota
2. Pudlis Beata Iwona
3. Malinowski Stanisław
4. Kołłątaj Przemysław
5. Masimowicz Urszula Lucyna
6. Randzio Krzysztof
7. Koc Tomasz
8. Sznejder Katarzyna
9. Zawadzka Agnieszka

Wychowanie fizyczne - sporty wodne:
1. Kalinowski Michał

Religia:
1. Ks. Zaskowski Paweł
2. Godlewska Urszula Iwona
3. Sawicka Joanna
4. ks. Galicki Robert

Nauczyciele wspierający w klasie integracyjnej:
1. Kalisz Joanna Agnieszka
2. Sawicka Joanna
3. Klauza Beata

Pedagog:
1. Szkatuła Joanna
2. Paszkowska Anna

Świetlica:
1. Sawicka Agnieszka
2. Sitko Agnieszka
3. Staniszewska Dorota
4. Jabłońska Barbara

Biblioteka:
1. Chmielecka Anna Marta
2. Skorupska Mirosława
3. Bożenkow Bożena

Asystenci:
1. Jarosz Anna
2. Malewicka Aneta

 

 

 

 

sp9_banerd

Elknet - sponsor stronyZgłoś anonimowo nielegalne treści w sieci

© Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku