Dyrektor szkoły Zdanowski Andrzej

Pedagog szkolny kl. 1-3

Pedagog szkolny kl. 4-8

Intendent

Zgodnie z art. 37 punktem 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) Administrator Danych osobowych którym jest Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku ustanowił Inspektora Ochrony Danych do którego kontakt znajduje się poniżej: Artur Dobkowski, mail: dane.osobowe.elk@gmail.com, telefon: +48 579-970-578

W związku z "Termomodernizacją budynków publicznych - ełckich szkół i przedszkoli" szkoła nie może wynajmować sal w swoim budynku do odwołania.

Andrzej Henryk Zdanowski

Procedury bezpieczeństwa epidemicznego dla zdającego obowiązujące podczas przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty w dniu 16-18.06.2020
w Szkole Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku

Zdający

1. Na egzamin przychodzi wyłącznie zdrowy, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.

2. Nie może przyjść na egzamin, jeżeli przebywa w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych albo sama jest objęta kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych.

3. Zabrania się wnoszenia na teren szkoły zbędnych rzeczy, w tym książek, telefonów komórkowych, maskotek.

4. Pamięta o zabraniu ze sobą legitymacji szkolnej, w celu identyfikacji przez członka zespołu egzaminacyjnego.

5. Na egzaminie każdy zdający korzysta z własnych przyborów piśmienniczych, linijki, cyrkla itp. Zdający nie mogą pożyczać przyborów od innych zdających.

6. Szkoła nie zapewnia wody pitnej. Na egzamin należy przynieść własną butelkę z wodą.

7. Na terenie szkoły w czasie egzaminów nie ma możliwości zapewnienia posiłków.

Środki bezpieczeństwa osobistego

1. Uczniowie czekając na wejście do szkoły albo do sali egzaminacyjnej, zachowują odpowiedni odstęp (co najmniej 1,5 m) oraz mają zakryte usta i nos. Przed wejściem do szkoły i sali egzaminacyjnej pamiętają o dezynfekcji rąk. Uczniowie na egzamin przybywają na 30 minut przed rozpoczęciem egzaminu i kierują się wprost do sali, gdzie odbędzie egzamin. Przy drzwiach wejściowych członek zespołu nadzorującego identyfikuje zdającego. Następnie przewodniczący komisji egzaminacyjnej w imieniu zdającego losuje numer stolika i odnotowuje na liście osób zdających. Zdający siada przy stoliku oznaczonym wylosowanym numerem.

2. Zdający są zobowiązani zakrywać usta i nos do momentu zajęcia miejsca w sali egzaminacyjnej. Po zajęciu miejsca w sali egzaminacyjnej (w trakcie egzaminu) zdający ma obowiązek ponownie zakryć usta i nos, kiedy:

• podchodzi do niego nauczyciel, aby odpowiedzieć na zadane przez niego pytanie,

• wychodzi do toalety,

• podchodzi do niego egzaminator,

• kończy pracę z arkuszem egzaminacyjnym i wychodzi z sali egzaminacyjnej.

3. Zdający, którzy ze względów zdrowotnych nie mogą zakrywać ust i nosa maseczką, mogą nosić przyłbicę.

4. Zdający po skończonym egzaminie zdający, nakłada maseczkę/przyłbicę, wychodzi z sali
i kieruje się do szatni a następnie do wyjścia, zachowując dystans społeczny wobec innych uczniów, zespołu egzaminacyjnego i pracowników szkoły.