Ogłoszenia!

,,Mali mistrzowie” ze Szkoły Podstawowej nr 9

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły, realizujący projekt sportowy,, Mały mistrz” mogli sprawdzić tężyznę fizyczną i to, czego się nauczyły podczas zdobywania poszczególnych sprawności na zawodach sportowych w Zespole Szkół Sportowych nr 6.Rozgrywki odbywały się na poziomie klas pierwszych, drugich oraz trzecich. Uczniowie pod czujnym okiem nauczycieli- wychowawców pani Jolanty Gromady, pani Renaty Basiewicz, pani Wiesławy Witkowskiej oraz pani Doroty Markowskiej trenowały zawzięcie przez cały rok. Możemy więc z całą pewnością stwierdzić, że konkurencje na zawodach to dla nas pestka. Przygotowaliśmy kilka okrzyków, które dopingowały naszych zawodników do sportowej walki. - ,, My z dziewiątki się nie damy, wszystkich mistrzów pokonamy!” Musimy potwierdzić, iż rywalizacja była iście sportowa, na zasadzie fair- play. Nie było przegranych, wszyscy zasłużyli na miano prawdziwego mistrza sportu.
Pan prezydent naszego miasta – Tomasz Andrukiewicz wręczył nam medale, a puchar, który zdobyliśmy uwieńczył naszą trzyletnią pracę. Z dumą przynieśliśmy go do szkoły. My uczniowie klasy 3b, z nutką nostalgii będziemy wspominać lekcje wf, zajęcia na basenie, zdobywanie sprawności, emocjonujące rozgrywki w siatkówkę, czy badmintona, gdyż kończymy naszą przygodę z projektem ,, Mały mistrz”. Trzymamy natomiast kciuki za naszych młodszych kolegów z klasy pierwszej oraz drugiej. Zyczymy wam wielu sukcesów i radości, by sport dawał wam tyle przyjemności co nam.
(Zdjęcia)

Uczniowie klasy 3 b z wychowawczynią - Wiesławą Witkowską