• Turniej przyrodniczo-sportowy

Świętując Dzień Ziemi klasy 2a, 2b i 2c uczestniczyły dziś w turnieju przyrodniczo-sportowym /pod hasłem "Dzień Ziemi na Wesoło"/ zorganizowanym przez panie: Agnieszkę Sitko, Barbarę Rzeniewicz oraz Agnieszkę Sawicką. Uczniowie próbowali swoich sił w konkurencjach sportowych, które oprócz zwinności, wymagały również wiedzy na temat segregacji śmieci. Uwieńczeniem zmagań był plakat, który każda klasa wspólnie wykonała, wklejając kolejne zaliczone zadania. Dzieci wykazały się wiedzą na temat naszej planety oraz spostrzegawczością i zdolnościami manualnymi. Każdy pracował na miarę swoich możliwości, jednocześnie dobrze się bawiąc. Każdy uczestnik otrzymał słodki upominek i medal Obrońcy Ziemi.

• Sprzątanie Świata

Uczniowie klasy 2c uczestniczyli w tym roku szkolnym w akcji Sprzątania Świata we współpracy z Centrum Edukacji Ekologicznej. Młodzi obrońcy Ziemi dzielnie się spisali, wypełniając kolejne worki różnego rodzaju odpadkami. Po pracy czekało na nich ognisko i zasłużony odpoczynek. W tegorocznej akcji uczestniczyli również uczniowie klas: 2a, 2b oraz 3c.

• XXIV edycja Pucharu Tymbarku

W dniu 26.04.2024 r. nasza szkoła wzięła udział w XXIV edycji PucharuTymbarku, który odbył się na obiektach MOSiR w Ełku. Puchar Tymbarku to obecnie największy dziecięcy turniej piłkarski w Europie.Sprawozdanie z XXIV edycji Pucharu TymbarkuW dniu 26.04.2024 r. nasza szkoła wzięła udział w XXIV edycji PucharuTymbarku, który odbył się na obiektach MOSiR w Ełku. Puchar Tymbarku toobecnie największy dziecięcy turniej piłkarski w Europie. Czytaj więcej.

• Konkurs kroków rozstrzygnięty!

W dniach 15–22.04. 2024 r. w naszej szkole odbył się konkurs na największą liczbę kroków, w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!”. Wzięło w nim udział 25 zawodników. Konkurs polegał na zebraniu jak największej liczby kroków w aplikacji mobilnej na telefonie albo w zegarku. Zwycięzcą został uczeń, który zebrał największą łączną liczbę kroków uzyskaną w ciągu 7 dni.
            Najwyższe wyniki zostaną nagrodzone dyplomem i upominkiem na apelu szkolnym. Impreza została zorganizowana i przeprowadzone przez wolontariuszy ze Szkolnego Koła Caritas. Klasyfikacja końcowa: I miejsce - Michał Barszczewski 7A (254 899 kroków), II miejsce - Oliwier Weber 4A (225 234 kroków), III miejsce - Konrad Moczydłowski 5B (123 308 kroków).
            Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy podejmowania dalszych kroków w stronę aktywności fizycznej!

• projekty

• Szkoła Promująca Zdrowie