• Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2024

W dniu 18 kwietnia 2024r. w Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Szkoły Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku odbyły się eliminacje na szczeblu Powiatu Warmińsko-Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W eliminacjach wzięły udział 4 drużyny z młodszej grupy wiekowej oraz 5 drużyn ze starszej grupy wiekowej. W wyniku przeprowadzonych konkurencji do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się drużyny ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostkach w składzie 1. Julia Zalewska, 2. Małgorzata Matan, 3. Tomasz Maciorowski, 4. Hubert Kuczewski oraz w starszej grupie wiekowej: 1. Zuzanna Krupińska, 2. Bartosz Maciorowski, 3. Tymon Kuczewski. Gratulujemy zwycięzcom.

• II Międzyszkolny Konkurs Żywego Słowa

17 kwietnia w Zespole Szkół nr 1 w Ełku, odbył się II Międzyszkolny Konkurs Żywego Słowa „Rodzina, przyjaźń, miłość”, zorganizowany przez Sieć Współpracy Nauczycieli Bibliotekarzy. W kategorii szkół podstawowych z naszej „dziewiątki” wystąpiła Wiktoria Dzierżyc z klasy 6c. Uczennica bardzo dobrze zinterpretowała wiersz Jonasza Kofty „Najpiękniejsze miłości”. Nie znalazła się w pierwszej trójce, jednak na pewno zdobyła nowe artystyczne doświadczenie. Dziękujemy bardzo! Wielkie gratulacje.

• „Dziewiątka” w „Złotej Dziesiątce" szkoł

„Dziewiątka” znalazła się w „Złotej Dziesiątce" szkół z największą liczbą laureatów i finalistów w wojewódzkich konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Olsztynie. 15 kwietnia 2024 r. w Olsztynie na Gali Laureatów Konkursów Przedmiotowych Dyrektor SP 9 w Ełku Pani Barbara Dardzińska z rąk Wicewojewody Warmińsko-Mazurskiego Pana Zbigniewa Szczypińskiego oraz Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty Pani Jolanty Skrzypczyńskiej odebrała dyplom uznania dla naszej szkoły za szczególne osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych.
            Jeszcze raz gratulujemy naszym laureatom i finalistom. Dziękujemy serdecznie nauczycielom za ogromne zaangażowanie, wysiłek i trud wkładany w kształtowanie młodych charakterów naszych wychowanków, budowanie ich poczucia wartości oraz coraz szersze otwieranie okna do świata wiedzy i umiejętności, które umiejętnie wykorzystują.

• Święto Nauki w SP 7 w Ełku

6 kwietnia 2024 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w „Święcie Nauki” w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Ełku.Rewelacyjnie zaprezentowali swoje talenty i umiejętności, bowiem w czterech konkursach sześcioro uczniów „Dziewiątki” stanęło na podiumMiędzyszkolny Konkurs Recytatorski Klas I: I miejsce – Agata Gosiewska z klasy I b, II miejsce – Sara Stupak z klasy I aMiędzyszkolny Konkurs klas I-III „Mały Mistrz Ortografii”: II miejsce – Franciszek Krasnoborski z klasy III cMiędzyszkolny Konkurs Matematyczny klas I – III „Mały Cybermatematyk”: II miejsce – Xenia Niedźwiecka z klasy III cMiędzyszkolny Konkurs Matematyczny klas VII: II miejsce – Blanka Podbielska z klasy VII a, III miejsce – Franciszek Kukliński z klasy VII b. Czytaj więcej.

• projekty

• Szkoła Promująca Zdrowie