Dyrektor szkoły Zdanowski Andrzej

Wicedyrektor szkoły Dardzińska Barbara

Wicedyrektor szkoły Obuchowicz-Godzieba Elżbieta

Zgodnie z art. 37 punktem 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) Administrator Danych osobowych którym jest Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku ustanowił Inspektora Ochrony Danych do którego kontakt znajduje się poniżej: Artur Dobkowski, mail: dane.osobowe.elk@gmail.com, telefon: +48 579-970-578

W związku z "Termomodernizacją budynków publicznych - ełckich szkół i przedszkoli" szkoła nie może wynajmować sal w swoim budynku do odwołania.

Andrzej Henryk Zdanowski

Szczęśliwej drogi, już czas...

18 czerwca 2019 roku pięćdziesięciu dziewięciu ósmoklasistów naszej szkoły uroczyście pożegnało „Dziewiątkę”.

Uroczysty apel, na który oprócz uczniów, ich rodziców, dyrekcji i nauczycieli, przybył również Prezydent Miasta Ełk Pan Tomasz Andrukiewicz, Naczelnik Wydziału Edukacji Pani Małgorzata Pikus oraz Przewodniczący Rady Rodziców Pan Dariusz Wasilewski rozpoczął się od części oficjalnej. Najpierw prymusi oraz laureaci i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych otrzymali dyplomy i nagrody. Następnie po trzech latach wzorowej pracy poczet sztandarowy przekazał sztandar młodszym kolegom. Na koniec ósmoklasiści złożyli ślubowanie absolwentów.

Druga odsłona uroczystości rozpoczęła się polonezem. 22 pary uczniów żegnających szkołę przepięknie wykonały ten staropolski taniec, a ich wzruszeni rodzice nie kryli łez. (link do filmu)

Później na scenę wkroczyli siódmoklasiści przejmujący „stery” w szkole. W zabawny sposób przypomnieli swoim starszym kolegom ich uczniowski żywot. Życzyli im powodzenia w dalszej edukacji oraz wręczyli pamiątkowe długopisy.

Na koniec ponownie wystąpili absolwenci. Dziękowali nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji „Dziewiątki” przekazaną wiedzę oraz wskazówki, młodszym kolegom za wspólnie spędzone lata, oraz swoim rodzicom za trud, który włożyli w ich wychowanie.

Były kwiaty, uściski, wspólne zdjęcia i … pozostaną tylko wspomnienia.

Nad całością uroczystości czuwały panie: Grażyna Barcińska, Anna Chmielecka, Anna Lewoc i Dorota Markowska.

Absolwentom Szkoły Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku życzymy wszystkiego najlepszego i samych sukcesów w dalszej drodze życiowej. (Zdjęcia)